0
0

Диван у стилі Барокко

Диван у стилі Барокко

Не секрет, серед виробників і продавців меблів, саме диван - найбільш ходовий товар, що продається. Пропонуємо невеликий огляд продукції даного стилю, спробуємо дати поради і рекомендації від менеджерів фабрики «Кур'єр» - як вибрати диван для дому, на що звернути увагу.

Диван для будинку в стилі Барокко

Представляючи епоху Бароко першими приходять в голову палаци Європи, церкви і храми. Багаті інтер'єри, з золотими нитками, крісла з гербами, кожен виглядає як трон короля. Великі помпезні ліжка з мереживами. І по суті - меблі, на які хочеться дивитися годинами, як на витвір мистецтва, а не як на предмет меблів. Складно уявити, що на Дивані в стилі Бароко можна провести вечір перед телевізором, зібратися великою і галасливою компанією, вечеряти або відпочивати довгими годинами. Таке помилкове враження стає перешкодою перед вибором меблів даного напрямку. Чому це вірно і не вірно, в той же час ?!


Що надає м'яким меблям в стилі Бароко максимальну відповідність ?! Нерівність ліній, різьблені дерев'яні каркаси, візерункова тканина, зовнішня урочистість.

Що ви можете змінити при замовленні у вподобаній моделі, з метою додавання комфорту, збільшення терміну служби:

Витягніть на перший план асортимент тканини. Розвиток ринку в цьому напрямку пішов далеко від минулих століть. Часто існує серед покупців думка, що шкіра є самим зносостійким і міцним матеріалом вірно частково. Різні мікрофібри, шкір-замінники, звичайні міцні тканини, можуть з легкістю скласти гідну конкуренцію звичайної шкірі;

Дерев'яний каркас з міцних порід дерева. Часто ви не бачите з чого конкретно зроблений ваш домашній улюблений диван, в основі якого найчастіше використовують клеєну деревину, МДВ або ДСП. Здавалося б, якщо диван служить довго, то немає необхідності про це переживати. Але повірте на слово нашій практиці - ніщо не замінить цільну, ретельно висушену в заводських умовах деревину, яку використовує наша фабрика при виробництві меблів;

Наповнювач дивана. Найчастішими в побуті виробників є поролон і поліуретан. Розглянемо саме їх. За тактильним відчуттям - обидва матеріали мають значні відмінності, не вдаючись у подробиці, за нашою оцінкою поліуретан значно комфортніше свого конкурента. Його використання позначається на ціні, але прослужить значно довше.


Підбивши підсумок: при бажанні і наявності часу на вибір тканини, диван в стилі барокко здатний прикрасити будь-який інтер'єр. Створити максимум комфорту, зробити проведення часу на ньому зручним. Якісні меблі прослужять довгі роки, в цьому ми рекомендуємо довіритися нашому досвіду. Все що вам необхідно, це подзвонити по одному з вказаних номерів, попросити консультацію менеджера з продажу. Ми обіцяємо надати максимум інформації, яка зацікавить.

Диван, в стилі бароко, Фабрика меблів, Кур'єр

Відгуків: