0
0

Дерев'яні панелі для стін

Дерев'яні панелі для стін

Одним з основних напрямків фабрики Кур'єр в Україні, крім виробництва м'яких та корпусних меблів, є виготовлення дерев'яних панелей для стін під замовлення. Ми підготували статтю, в якій покажемо один з останніх прикладів наших робіт, в даному напрямку, розповімо про плюси і мінуси.


Надійність дерев'яних панелей для стін

Плануючи внутрішнє оздоблення нового офісу ми задаємося питаннями: яким будуть підлога, стіни, стеля. Відносно стін, безперечно одне - в 2018-му році на ринку України і Києва існує багато різних варіантів здатних задовольнити потреби споживачів. Перше, що спадає на думку - це шпалери. З огляду на доступності обширної пропозиції по кольорам і матеріалам, ми найчастіше зупиняємо свій вибір на шпалерах. Миються, міцні, надійні, шпалери можуть прослужити десять років зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд. Але дерев'яні панелі прослужать і п'ятдесят, за умови дотримання технологічних вимог при виробництві, правильній сушці, обробці і покритті. На закінчення даного абзацу хотіли б підвести підсумок - ми вважаємо дерев'яні панелі для стін - найбільш практичним і довговічним варіантом.


Шляхетний зовнішній вигляд і екологічна цінність

Дерев'яні панелі - річ досить недешева, нам вдалося побувати в кабінетах, в яких були встановлені наші вироби після обстановки меблями і повністю закінченого ремонту. Провівши там деякий час ми прийшли до одного висновку - панелі втілюють багатство, благородство, в деяких випадках - їх просто неможливо було б замінити на будь-який інший матеріал. Про екологічну чистоту деревини можна говорити годинами, але обійдемося одним реченням: оброблена якісними і натуральними рідинами дерев'яна панель є найбільш екологічно чистим матеріалом для обробки стін.

Не вдаючись в подробиці, щоб не розтягувати статтю на кілька сторінок, назвемо основні переваги дерев'яних панелей:

  • Дорогий, або благородний зовнішній вигляд;
  • Екологічна чистота готових виробів;
  • довговічність;
  • надійність;
  • Простота в ремонті і подальшому обслуговуванні;
  • Можливість тонування під будь-який смак.

Єдиним мінусом дерев'яних панелей є ціна. Але якщо порахувати всі плюси, ціна відійде на другий план.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити або замовити дерев'яні панелі в Україні або Києві, зверніться за безкоштовною консультацією до менеджера кампанії, по одному з вказаних в розділі "контакти" номером телефону.

Дерев'яні панелі для стін, під замовлення, - Київ, Україна

Відгуків: