0
0

Дерев'яні меблі під старовину на замовлення

Дерев'яні меблі під старовину на замовлення

В Україні все менше фабрик виготовляють автентичні меблі. Прагнучи догодити широкому колу споживачів, виробники розробляють сучасні моделі, нерідко здешевлюючи їх конструкцію, переслідуючи конкурентну ціну. У випадку з класичними меблями прагнуть здешевити процес виробництва, заощадити на матеріалах. Це призводить до додавання елементів не з натуральної сировини, а наприклад, ДСП покритого шпоном, клеєної дошки.

Меблева фабрика «Кур'єр», виготовляє меблі під старовину на замовлення, проходячи через всі традиційні для сегмента процеси. Про це і піде мова в статті.


Що таке меблі під старовину ?!

Поняття «старовини» досить широке. Це може бути антикварна шафа XIII-го століття або італійський диван XVIII-го. Наше підприємство виготовляє класичні меблі на сучасний лад. Хоча в минулій статті, ми довели, що предмети меблів можуть не змінювати свій зовнішній вигляд  проходячи через кілька століть залишаючись практичними і популярними. Проводячи паралель між меблями в стилі Бароко, і стилем Нео-Бароко можна відзначити вагомі відмінності:

 • Бароко - більш значних розмірів, різьблення масштабніші  не розкладається;
 • Нео-Бароко більше адаптоване під розміри сучасних житлових приміщень. Воно більш компактне, різьблення присутні, але розміри  скромніші. Нерідко дивани Бароко мають можливість трансформації в ліжко зі спальним місцем гостьового типу.

Висновок: старовинні меблі - протилежність сучасним. Натуральна деревина, відсутність розширених функцій підвищують комфорт, класичні меблі призначені служити основній меті з якою її створювали. Диван це не місце для сну, а предмет меблів для недовгого часу. Крісло - скоріше для проведення переговорів, чаювання, спілкування. Дуже важливим за нашою оцінкою елементом є наявність дерев'яних панелей, або видних різьблених частин каркаса під лаком. Це повністю суперечить м'яким диванвм і кріслам XXI-го століття.

Дерев'яні меблі під старовину на замовлення, на сайті фабрики «Кур'єр» зустрічається у всіх категоріях:

 • Головний розділ - меблі Бароко;
 • Прямі дивани;
 • Софи, кушетки, банкетки;
 • Пуфи;
 • Журнальні столики;
 • Класичні корпусні меблі - шафи, серванти, буфети, ліжка, тумби і комоди.

Наша пропозиція просякнута духом старовини, з легкою адаптацією під сучасні вимоги. Купуючи класичні меблі нашого виробництва ви гарантовано отримаєте унікальний предмет меблів. Адже різьблення по дереву не може бути проведене  під копірку. Важливо, що ми завжди йдемо на зустріч замовником надаючи асортимент оббивних матеріалів, порід дерева, видів забарвлення, лакування і ефектів стилізації.


Якщо ви не є власником меблів під старовину, але  хотіли б  їм стати, але не знаєте з чого почати - ми рекомендуємо елегантну канапу в стилі Бароко. Ми часто чуємо від клієнтів про її італійське походження. Багато хто відносить коріння до Франції і Англії, їх палацовим епохам часів пишних перук і високих білих гольфів. Ми сприймаємо її як якісний  зразок старовинних меблів, максимально відповідний першим образам. Дозволимо собі в декількох реченнях перерахувати її переваги:

 1. Каркас з натуральної деревини міцних порід берези або ясена, робить софу практично довговічною. У випадку з каркасом під фарбування  ми рекомендуємо березу, якщо ж ви хочете передати красу природних дерев'яних волокон ми порадимо ясен. Обидва варіанти міцні і практичні, красиві;
 2. Модель не розроблена фабрикою «Кур'єр». Це точна копія, відтворена за тим же принципом, що використовувався при її створенні сотні років назад. На нашу думку  з усіх пропозицій на сучасному ринку саме софа в стилі Бароко максимально впишеться в інтер'єр, в якому використані новомодні матеріали обробки;
 3. Про красу - ви все бачите своїми очима. Вона або подобається, а це означає, що ви цінитель старовинних меблів, або навпаки;
 4. Про практичності. Від розмови Тет-А-Тет за чашкою чаю, до читання книги в поодинці - софа задовольнить вас в плані зручності і комфорту. Сумніваєтеся ?! Рекомендуємо приїхати в один з наших салонів і випробувати її особисто.

під старовину, меблі під старовину, софа

Відгуків: