0
0

Що таке ліжко Барокко, в класичному виконанні

Що таке ліжко Барокко, в класичному виконанні

Що таке ліжко Барокко, в класичному виконанні

Часто вбиваючи запит в пошукову систему, вам може видати не саме ліжко Бароко, а то, що так назвали і рекламують продавці в інтернеті. Стартуючи нову лінійку меблів, засновану на спальнях в стилі Бароко, "Кур'єр" вирішив поділитися своїми спостереженнями.

Саме поняття меблів Бароко досить змащене. Взяло основу часів розкішних фонтанів в Римі і майстерних фресок, якими прикрашали храми в XIV-XV століттях. Його прийнято характеризувати як "химерний", "схильний до надмірності", з чим ми не зовсім згодні. У сучасних інтер'єрах  гарнітури і окремі вироби  цілком знаходять собі хоч і розкішне, але все ж практичне застосування. А химерним може бути все що завгодно. Перерахуємо кілька основних умов, на нашу думку відповідним однойменним стилю:

  1. Меблі не прямі, контури вигнуті, при тому не завжди в догоду зручності, а скоріше відповідність іншим предметам. В сукупності, інтер'єр становить одну композицію. Де лінія дивана, плавно перетікає в лінію софи, крісла або кушетки. Важлива цілісність композиції;
  2. Наявність різьблення по дереву, не має значення ручного, або машинного. Незважаючи на те, що фабрика "Кур'єр" як і раніше дотримується класичного стилю виготовлення вручну, багато підприємств вивели виробництво на досить високий рівень за допомогою верстатів з числовим програмним повторенням. І тут є два основні відмінності з нашою продукцією - дух, переданий руками майстрів і унікальність кожного виробу. Адже верстат може повторити деталь один в один, а людина ні. І досвідчені цінителі класики саме тому віддають перевагу меблям з мінімальним автоматичним втручанням;
  3. Виробництво з натурального дерева міцних порід. У багатьох музеях світу зберігаються експонати, виготовлені багато століть назад. Багато в чому це обумовлено якісними матеріалами та їх технологічно правильною підготовкою. Ліжко Барокко не може коштувати дешево, а деревина на ринку України, одна з найдешевших в Європі. Відповідно, можна придбати якісне дерев'яне різьблену ліжко за відносно невеликі гроші;
  4. Наявність великих різьблених елементів, які заявляють про приналежність до стилю. Корони, ініціали, образи янголів, квіти та інші. Все, що робить з меблів композицію, близьку до предмету мистецтва. І ми наполягаємо нема на різьбі виконаної по дереву (подряпин ", а вирізаних ескізах;
  5. Каретна стяжка - за бажанням замовника. Вона зовсім не обов'язкова, хоча і додає комфорт при регулярному використанні.

Говорячи безпосередньо про спальні, можна вказати її комплектацію. Нам вона представляється так: ліжко, приліжкові тумбочки, лавка для переодягання та зберігання покривала, консольний столик з дзеркалом і м'яким пуфом, комод для зберігання білизни і велика шафа для нарядів. Само-собою сучасні інтер'єр і квадратні метри спалень не завжди дозволяють вмістити повний гарнітур. Але хочемо зауважити, що меблі в стилі Бароко також перенесли значні зміни в сторону компактності. З'явилося поняття "Нео-Бароко" - красиво, розкішно, компактно, практично. Тому кожен знайде для себе на ринку вироби, які максимально задовольняють запити за ціною і розмірами.


В асортимент фабрики "Кур'єр" недавно було додане перше ліжко. Це шикарнтй виріб вирізаний з масиву дерева. У вигляді матеріалів на вибір будуть доступні традиційно для нас береза ​​і ясен. Береза ​​частіше під фарбування, ясен - під матовий або глянцевий лак. Популярні види фарбування: слонова кістка з золоченням, арктичний білий з золоченням. Більш докладно вам відповість менеджер фабрики. При необхідності, вишле зразки пофарбованих деталей.

Якщо у вас виник інтерес, або питання, щодо нового ліжка Бароко нашого виробництва, телефонуйте, або залишайте замовлення на сайті. Ми зв'яжемося з вами і надамо необхідну інформацію. Перші три вироби будуть продаватися зі знижкою.

ліжко, Бароко

Відгуків: