0
0

Стаття для цінителів білих класичних спалень

Стаття для цінителів білих класичних спалень

Хороша новина для любителів красивих класичних білих спалень - один з клієнтів надіслав нам фото свого спального гарнітура.


Для початку, поговоримо про асоціації

Меблева фабрика «Кур'єр», виробляє і реалізує м'які та корпусні меблі в Україні протягом більше тридцяти років. Багато із співробітників працюють з нами довгі роки, а деякі і зовсім з моменту випуску першого виробу. За довгі роки нам вдалося зібрати думки і переваги тисяч оптових і роздрібних клієнтів. Багато з яких ми врахували при розробці нових виробів, або вносячи поправки в старі. Але одне нам особливо запам'яталося - для переважної більшості, класична спальня асоціюється безпосередньо з білим кольором. Хоча ми твердо були переконані, що меблі з натурального дерева в своїх інтер'єрах, клієнти хочуть бачити в тонованому вигляді під лаком. Щоб передати красивий вид натуральних деревних волокон. І через деякий час, переглянувши замовлення спалень, ми прийшли до висновку - дійсно, білий найбільш пріоритетний колір при замовленні ліжок, тумб, шаф і комодів в спальню.

Повернемося до класичної спальні білого кольору

Наш постійний покупець, ім'я якого ми не розкриємо, втілив наш уявний проект в дійсність. Він умеблював величезну спальню гарнітуром «Надія» з величезним розмахом. І замовив все в сніжно-білому кольорі. Ми пропонуємо на ваш розгляд фотографії та перелік всіх предметів комплекту. І думаємо, ви з нами погодитеся - вийшло дійсно чудово.

У комплекті ідеально перетинаються і поєднуються різні класичні стилі: Нео Бароко, Бароко, Класика і Нео Класика. Кожна деталь красива і функціональна. А за розкішшю ховаються практичність, надійність і функціональність.

До складу гарнітура увійшли:

  1. Консольний столик з дзеркалом і пуфом;
  2. Кутова гірка;
  3. Сервант з двома скляними розпашними дверцятами;
  4. Письмовий стіл;
  5. Величезна шафа з шістьма дверцятами;
  6. Подвійний і стандартний комод;
  7. Дві приліжкові тумбочки;
  8. І двоспальне ліжко «Надія» без підйомного механізму, під матрац 200х180 сантиметрів.

За нашою скромною оцінкою, вийшла велика і простора спальня, з різними куточками зонування, розрахована на потреби двох дорослих. Дати кожному можливість із зручністю усамітнитися, незважаючи на перебування в одній кімнаті. Або ж серед білого дня провести час разом.

Трохи технічної інформації

Спальня «Надія», як і інші меблі фабрики виготовляється з натурального дерева міцних порід. Зокрема наше підприємство використовує доступні і максимально відповідаючі нашим вимогам березу і ясен. За відповідності технічним характеристикам, деревина міцна, надійна і «слухняна». З віком меблів, у замовника не виникає проблем з сухістю, тріщинами та іншими неприємними моментами. Хоча, купуючи спальню з натурального дерева, потрібно віддавати собі звіт, її значні переваги сильно перекривають мізерні недоліки. Хоча подібні недоліки є у будь-якого виду меблевих матеріалів.


Ми надали вам невелику частину інформації, знаючи, що більш конкретні питання в разі їх виникнення, ви задасте їх менеджеру фабрики. Дякуємо за інтерес до нашої продукції і з радістю приймемо вас до вузького кола цінителів класичних білих спалень і ліжок.

спальня, надія

Відгуків: