0
0

Чи актуальні меблі з натурального дерева в 2019 році ?!

Чи актуальні меблі з натурального дерева в 2019 році ?!

Здавалося б ми живемо в потоці постійних змін і щодня відбуваються події, що змінюють життя назавжди. Інтернет незабаром стане супутниковим і всюдисущим, електрокари замінять автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, сонячна енергія витісняє колись перспективну атомну. Але є і зворотні процеси: повернення до паперових пакетів - відмова від пластику та інші.

Виготовляючи меблі з натурального дерева ми віддаємо собі звіт про неможливість конкурувати за ціною з фабриками, що виготовляють меблі з ДСП або клеєної дошки. Але ніколи не замислювалися про повний перехід або часткове поєднання матеріалів.

Чим складне виробництво меблів з натурального дерева:

 • Замовлення деревини здійснюється офіційно, у ЛісГосЗаг-ів, за ціною встановленої державою. Допускаються тільки дерева спиляні в зимовий період. Існує черга, встановлена ​​вартість, проблеми з самовивозом, що залежать від природних умов;
 • Підготовка до використання: розпилювання, відлежування, сушка в сушильній камері, попередня обробка;
 • Робота кваліфікованих фахівців: столяра, різьбяра, шліфувальника, маляра.
 • Робота з аналогами набагато простіша - не вимагає роботи майстрів високої кваліфікації, має менше прихованих проблем і наслідків. Хоча теж не проста.

Знаючи цикл підготовки і обробки деревини, потрібно пам'ятати для чого це потрібно:

 • Каркаси меблів з міцних порід деревини, наприклад, берези або ясена - міцні надійні. Добре підготовлений брус, практично неможливо зламати, якщо спеціально не ставити перед собою такої мети;
 • Екологічна чистота. Для багатьох  це найголовніша вимога. Адже ДСП або клеєна фанера містять клей, який має не найкращі хімічні складові;
 • Довговічність. Не дарма існує ринок антикварних меблів, що продається за багатозначні цифри. По-перше, вона як і раніше приваблива, по-друге, при належному догляді прослужить ще довгі роки.

Повертаючись до теми статті, хотіли б підкреслити, що меблі з натурального дерева актуальні завжди, але не кожному. Для кого вони не є необхідністю:

 1. Ви бажаєте заощадити і плануєте дуже дбайливо ставитися до куплених нових меблів. Надійність каркасу втратить для вас цінність в такому випадку. Але з'явиться необхідність в хороших оббивних матеріалах;
 2. Любите часто змінювати інтер'єр, продаючи використані меблі за 20% і менше первісної вартості;
 3. Можлива шкода завдана здоров'ю клеями, що містяться в неприродних матеріалах, вас не турбує. Або ви не вірите в його існування. Зізнатися, ми чули про теорію «Не екологічних меблів», але подібними фактами не володіємо;
 4. Часто міняєте місце проживання не маючи можливість возити улюблені меблі з собою.

Причин придбання або навпаки може бути багато. Часто вони залежать не від нас самих, а від обставин, що склалися. Ми завжди будемо раді вашим зверненням, відповімо на питання по телефону і особисто. Для оптових і роздрібних покупців ми працюємо по всій Україні. Якщо потрібно доставимо, вишлемо зразки, поторгуємось, поквапимося.


Хотілося б додати уривок з розмови менеджера фабрики з клієнтом, що є нашим постійним протягом двадцяти років, з розмови:

Клієнт: - Ви як ІКЕА на заході;

Ми: - Чому?!;

Клієнт: - Купивши у вас комплект м'яких меблів Грізлі я відразу помітив до нього журнальний столик. Зібравши гарнітур пригледів комплект «Генріх» в вітальню ». А зараз дружина прицінюється до спальні «Надія» на додачу до консольного столика.

Мабуть, це єдиний недолік меблів з натурального дерева. Вони якщо не назавжди, то точно надовго.

меблі з натурального дерева

Відгуків: