0
0

Меблі в стилі Барокко для шоу-руму "Vera One"

Меблі в стилі Барокко для шоу-руму "Vera One"

Ми багато разів піднімали тему меблів в стилі Барокко в Україні, яка не дивлячись на достаток інших популярних напрямків, через роки залишається актуальною. Щорічна робота - це новини. Нові запити від клієнтів, прохання внести зміни в існуючі моделі, незвичайні місця для її використання. У цій статті ми розповімо про цікаве декорування шоу-руму ресепшеном, столиком і диваном в стилі Бароко.

Все почалося з того, що в фотостудію потрапило одночасно декілька незвично гарних предметів меблів: ресепшн, різьблений журнальний столик і двомісна діванетка «Ізабелла». Після вдалої фотосесії ми поцікавилися, де саме замовник має намір використати меблі. Відповідь була не найбільш очікуваною. Але коли меблі були доставлені ​​і встановлені, ми приїхали записувати відео матеріал і зрозуміли, це ідеальне її призначення, здатне тільки забезпечити комфорт для покупців, але і створити необхідну атмосферу. Ви можете погодитися, або спростувати наші слова після перегляду відео, але нам дуже сподобалася обстановка і загальне враження від шоу-руму.

Трохи про меблі в стилі Барокко, показаних в відео

  1. Овальний журнальний столик з різьбленими фігурами на ніжках у вигляді левових голів. У вигляді основної сировини, використана натуральна деревина, ясен. Біле забарвлення з ефектом патини, створюють ауру витонченості і розкоші.
  2. Двомісний диван в стилі барокко «Ізабелла». Найпопулярніший елітний диван нашого виробництва. Поєднання ніжного кольору оббивки, основний білий колір дерева з патиною - не залишать байдужими жодного відвідувача.
  3. Стілець з каркасом з натурального дерева в класичному стилі. Спинка з «каретною стяжкою» подарує комфорт і зручність протягом робочого дня. А зовнішній вигляд, в поєднанні з матеріалом оббивки і забарвленням каркаса в колір інших елементів, доповнив інтер'єр.
  4. І звичайно - ресепшн. Який також прийнято називати стійкою адміністратора. У випадку з «Vera One», це зручний столик, здатний вмістити все необхідне в одному місці і приємно здивувати гостей своїм розкішним зовнішнім виглядом.

Клієнти все частіше дивують нас зверненнями, обставляючи інтер'єри стильно, красиво, приємно по сприйняттю. Ми раді кожному зверненню і завжди йдемо на зустріч, навіть в найскладніших запитах. Для фабрики «Кур'єр» не існує нездійсненних завдань. Єдиний негативний момент, який може виникнути - додатковий час, необхідний для виробництва нестандартних розмірів меблів. Виготовивши меблі для шоу-руму «Vera One», який, до речі, знаходиться в «Метрограді», місто Київ, ми знайшли досвід виробництва меблів Бароко не тільки для житлових будинків, або офісів, але і торгових площ. І з нетерпінням чекаємо нові звернення і нові виклики.

віра ван, бароко

Відгуків: