Комплект меблів Бароко нр.1


Порода древесиныБереза (стандартная цена) или ясень (удорожание +5%)
ОбивкаКожа, Ткань, Кожзам, Оббивка заказчика
Цвет покраса50 основных вариантов. Каталог РАЛ. Любой индивидуальный цвет.
Срок изготовленя14-45 дней
Цена заКомплект мебели, на фото
  • Наявність: Предзамовлення
  • Цена от 36 900 грн.
  ПН-ПТ 08.30-17.00

Задати питання про цей товар

Комплект меблів Бароко нр.1, Ампір + Бароко

Багатьма з нас прийнято об'єднувати такі стилі, як Класицизм, Бароко, Рококо, Ампір в один - класику. Це правильно і немає. Кожному з них притаманні свої особливості, століття і століття, країни походження, частини материка.

Меблі в стилі бароко, яку так-же прийнято називати меблі Людовика 15-16-го, відповідно відносять до XI-XVI століть. Регіони - Італія, Франція. Меблі в стилі Ампір, який часто називають "Наполеонівським", в свою чергу до XIX-му. Країна - Англія. Бароко перекладається як "Химерний", Ампір - як "Імперський". Химерність полягає в витіюватих, нерівних лініях і різьбі, подібної фресках. Імперська лінія простежується в прояві сильних і рівних ліній, вирізаних лапах і головах лева на меблях.

Фабрика "Кур'єр" пропонує вашій увазі комплект з декількох предметів меблів, замовлених одним клієнтом. Головне завдання - прикрасити вестибюль заміського будинку в класичному стилі.

Склад комплекту:

  • Італійська Софа;
  • Журнальний столик в стилі Ампір;
  • Різьблений стіл в стилі Бароко для особистих речей.

Традиційно для нашого підприємства, вся меблів виготовлена ​​з натурального дерева міцних порід, береза ​​або ясена. Ви можете замовити будь-який колір забарвлення, тонування, обробки деревини, до тонування по матовим лаком, до фарбування "слонова кістка" з золоченням. Каркаси меблів є в наявності, готові до замовлення. Доставка по Україні транспортом фабрики, безкоштовна по Чернігівській і Київській області.

Написати відгук

    Погано           Добре

Теги: Комплект