Тримісний диван Бароко "Мадонна"


Длина215 см
Ширина95 см
Высота125 см
ОбивкаКожа, Ткань, Кожзам, Оббивка заказчика
Цвет покраса50 основных вариантов. Каталог РАЛ. Любой индивидуальный цвет.
Срок изготовленя14-45 дней
  • Наявність: Предзамовлення
  • Цена от 50 900 грн.
  ПН-ПТ 08.30-17.00

Задати питання про цей товар

Диван Бароко на замовлення

Найрозкішніша модель нашого виробництва. Доступна королівська розкіш з натурального дерева на замовлення. Максимум ручного різьблення, максимум вільного місця, максимум комфорту. В "Мадонні" все максимально розкішно, красиво і лаконічно.

Диван створений за найпопулярнішої моделі в Європі, виготовленої на протязі п'яти століть. Тут практично відсутня химерність і помпезність, притаманна кожному предмету меблів в стилі Бароко. Але в сукупності хоча-б з одним м'яким кріслом і журнальним столиком, ви створите комфорт і затишок для залу або вітальні.

Диван Бароко "Мадонна" складний у виготовленні зважаючи на присутність масивних різьблених елементів по всьому полю каркаса. Тільки різьблення по дереву займає більше ста годин ручної праці. Виготовляється він тільки з натурального дерева міцних порід, що є запорукою його довгої і надійної служби. Найбільш популярні, за нашою оцінкою, варіанти фарбування каркаса: білий + золочення, або ясен під глянсовим лаком. У вигляді матеріалу оббивки, рекомендуємо використовувати міцну візерункову тканину, в широкому асортименті представлену на ринку України.

Менеджер фабрики із задоволенням проконсультує вас по будь-яких питаннях. Для вас ми виготовимо диван Бароко в термін від 21-го календарного дня, доставимо по Україні, дамо гарантію 18 місяців.

Написати відгук

    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Журнальний столик "Мадонна", на замовлення

Журнальний столик "Мадонна", на замовлення

Різьблений журнальний столик Бароко "Мадонна"Істинний представник однойменного стилю, в точності від..

Журнальний столик Бароко "Мадонна", на замовлення

Журнальний столик Бароко "Мадонна", на замовлення

Столик Бароко "Мадонна", під замовленняЖурнальні столики в стилі Бароко можна відносити до меблів, і..

Теги: диван, барокко, мадонна