0
0

Купити стіл з масиву дерева "Грізлі"

Відгуки:
(0)
19 300 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
130 см, или индивидуальный размер.:
50 основных вариантов. Каталог РАЛ. Любой индивидуальный цвет.:
58 см:
70 см, или индивидуальный размер:
Стол из ясеня. Стол из березы - дешевле. :

Купити стіл з масиву дерева "Грізлі"

"Грізлі" - одна з перших моделей, вироблених фабрикою "Кур'єр" на території України. Суть і концепція взяті в країнах Скандинавії. Принцип виробництва збережений і практично не змінився за більш ніж 25 років виготовлення. Ми вважаємо, що будь-які зміни поміняють характер, безумовно присутній у "Грізлі".

Його прийнято називати журнальним, що правильно не завжди. Він зроблений з масиву дерева, а значить має не малу вагу до 70-ти кілограм, залежно від розмірів. Пересунути його поодинці не просто. Та й у наших клієнтів не завжди виникає подібне бажання.

З відгуку покупця, який користувався столом 22 роки: "Стіл куплений, коли планувалася і обставлялася дача. Купувався в комплекті з диваном і двома кріслами. За цей час на дачі змінилося багато, крім положення даного гарнітура. За шкірою доглядали, хоча нещадно використовували за призначенням . Стіл бачив багато застіль і різну кількість гостей одночасно, ставили келихи або чарки. Складно повірити, але дивлячись на фото зроблене в день закінчення ремонту, коли його тільки привезли і поставили - візуально він зовсім не змінився. його становище змінювалося лише тоді, коли ми розуміли , що пора під ним зробити капітальне прибирання. Після чого трепетно ​​встановлювали на місце, по мітках, утвореним часом ".

Від себе додамо, зберігши принцип виробництва, підготовки деревини, порядок складання - нам практично вдалося перемогти час.

На замовлення можемо виготовити під ваші розміри і вимоги до тонування дерева і лакування в глянець або мат. Висота ніжок, обсяг робочої поверхні також обговорюються.

Теги: Грізлі

Характеристики
Длина
130 см, или индивидуальный размер.
Ширина
70 см, или индивидуальный размер
Высота
58 см
Цвет покраса
50 основных вариантов. Каталог РАЛ. Любой индивидуальный цвет.
Цена за
Стол из ясеня. Стол из березы - дешевле.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.