Стільці з дерева від виробника

В даному розділі сайту, ви можете ознайомитися зі стільцями фабрики "Кур'єр". Традиційно, стільці виготовляються з натурального дерева. Під замовлення ви можете обрати будь-який з розмірів, забарвлення деревини, вид лакування і додаткові ефекти стилізації.


Стул №1

Стул №1

Стілець для будинку №1 - міцний, дерев'яний, масивний, вишуканий предмет меблів для їдальні або кухн..

6 300 грн.

Стул №2

Стул №2

Стілець для будинку №2 - різьблений дерев'яний стілець для столового комплекту.Спеціально виготовляє..

7 100 грн.

Стілець №4

Стілець №4

Купити стілець для дому №4, з натурального дерева.Фабрика меблів "Кур'єр", спеціалізується на виробн..

6 900 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Стільці з дерева були популярні у всі часи. Вони цінуються і в наші дні, завдяки високій міцності, надійності та екологічный чистоты матеріалів.

Фабрика "Кур'єр" виготовляє дерев'яні меблі більше тридцяти років. За цей час нам вдалося організувати виробництво повного циклу, від заготівлі лісу, до підготовки його до столярних роботах. Купуючи меблі у нас, ви гарантовано отримаєте якісний виріб, який прослужить довгі роки, не змусивши вас сумніватися в своїй міцності.

Стільці умовно можна розділити на кухонні, для закладів та офісні. Ми можемо запропонувати замовнику будь-який матеріал оббивки, доступний на ринках Європи і Азії, без винятків. Одним з ексклюзивних пропозицій нашого виробництва, є ручна різьба по дереву. Від ніжок до  узголів'їв, вона прикрасить ваш стілець з натурального дерева, зробивши його унікальним. Адже різьблення на 90% виготовляэться вручну. Ваші меблі куплены у нас - не матимуть копій.

На замовлення, ми зробимо будь-яку кількість стільців в терміни спочатку обговорювані з замовником. Територією України доставка здійснюється транспортом фабрики, службами кур'єрської доставки, або попутним транспортом.

Не залежно від обсягу робіт менеджер підприємства надасть якісну безкоштовну консультацію. При необхідності надішле вам зразки забарвлення і оббивних матеріалів.

З нашою допомогою, ваші стільці з дерева стануть не просто предметом меблів, а й об'єктом, додадуть комфорт, що додасть стиль приміщенню.