Класичні підлогові і консольні дзеркала

Фабрика меблів "Кур'єр", пропонує асортимент підлогових і консольних дзеркал з натурального дерева на замовлення. Для вас ми виготовимо якісні дзеркала в будь-якому розмірі, забарвленні, лаку і стилізації. Зробимо в термін, доставимо по Україні цілим, допоможемо занести і встановити. Дамо гарантію.


Консольний столик в стилі Бароко "нр.18"

Консольний столик в стилі Бароко "нр.18"

Туалетний столик в стилі Бароко на замовленняЗародження меблів в стилі бароко, прийнято відносити до..

12 500 грн.

Дзеркало підлогове в рамі "Регіна"

Дзеркало підлогове в рамі "Регіна"

Дзеркало підлогове в рамі "Регіна"Рама: Натуральна деревина - Ясень;Зекральний елемент: За вибором к..

9 600 грн.

Консольне дзеркало "Груша" з дерева

Консольне дзеркало "Груша" з дерева

Різьблене консольне дзеркало у формі грушіДзеркало - особиста річ, необхідна кожній жінці. А різьбле..

7 500 грн.

 Консольне дзеркало "Надія"

Консольне дзеркало "Надія"

Консольне дзеркало з натурального дерева "Надія" - різьблене, виготовляється з масиву берези або ясе..

8 600 грн.

Підлогове дзеркало на замовлення

Підлогове дзеркало на замовлення

Дзеркало підлогове на замовленняКрасиве та елегантне дзеркало, здатне прикрасити кут спальні, віталь..

5 200 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

У даній категорії, ви можете вибрати дзеркало для спальні, з нашого асортименту. Перед вибором, хочемо уточнити, що є підлоговим дзеркалом, що консольним.

Підлогове дзеркало, зазвичай найбільш затребуване в спальні, або в передпокої. Воно є найкращим помічником для жінок, після консольного. Але має з ним принципові функціональні відмінності.

Консольне дзеркало ставиться на столик, або комод. Те-є є не самостійною одиницею. Йде в парі з іншим предметом меблів, найчастіше столом в тому-ж стилі, що має шухлядки для зберігання косметики та інших особистих речей. Воно ж використовується для зняття і нанесення макіяжу. У невеликих спальнях, в яких важливий кожен квадратний метр. Його прийнято встановлювати на комод .;

Підлогове дзеркало допоможе жінці оцінити наряд "в ріст", що часто має велике значення. Але поступиться конкурентові по функціональності, зважаючи на відсутність ємностей для зберігання речей.

До обох варіантів рекомендується пуф або банкетка. У випадку з консольним дзеркалом, пуф буде служити в ролі стільця, а у підлогового - дозволить в зручному положенні нанести, або зняти косметику.

Фабрика "Кур'єр", більше 30 років виготовляє вироби з натурального дерева. Ми використовуємо у виробництві тільки міцні породи дерева, що дозволяє збільшити термін служби меблів в рази. Різьба, використовувана на меблів виготовляється вручну. Особливо вигідно виглядає з ефектами стилізації: патина, позолота, сріблення.

Для правильного підбору кольору забарвлення, ми висилаємо замовникам зразки. Відхилення від яких в готовому виробі мінімально. Ви зможете точно визначити, чи підійде вашій спальні колір і лак.

Для замовлення дзеркала

Рекомендуємо звернутися до менеджера по одному з номерів телефонів, або замовити зворотний дзвінок.

Термін виготовлення від 7 днів, доставка по Україні, гарантія 18 місяців.